Шкуродери об’єдналися і збираються труїти собак антифризом

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  13:51, 14 Января 2022

Група догхантерів на чолі зі славнозвісним живодером Олексієм Святогором – об’єдналася в нове угрупування під назвою “Адреса Доброты”

Про це ідеться у дописі проєкту “Япомогабокс”. Проєкт повідомив про напад групи догхантерів на один з боксів проєкту, а також про репліки-коментарі, які можна прочитати у соцмережі від нагідників, які називають себе “справжніми волонтерами”.

“Група догхантерів на чолі зі славнозвісним живодером Олексієм Святогором – об’єдналася в нове угрупування під назвою “Адреса Доброты”. Це відкрита спільнота в фейсбуці, де вони діляться адресами місць проживання безпритульних пухнастих, роздають страшенні смертельні поради та називають себе “справжніми волонтерами”, що рятують – вбиваючи” – йдеться у повідомленні проєкту.

Нелюди закликають послідовників ставити воду з антифризом недалечко від “Япомогабоксів”.

Нагадаємо, зоозахисники 1 грудня влаштували масштабну акцію протесту під Офісом генерального прокурора. Активісти обурені рішенням суду у справі догхантера Олексія Святогора: Київський апеляційний суд виправдав Олексія Святогора, який заявляв, що він вбив понад 500 бродячих тварин.

Нагадаємо, Святогора затримали 8 червня 2019 року. До того він був у розшуку. Основою для підозр стали численні інтерв’ю, де він розповідав, що годує отрутою бездомних собак. Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб виправдала його 18 січня 2021 року.

Згодом стало відомо, що за суддею, яка виправдала Святогора, тягнеться “шлейф” сумнівних рішень.

Наверх