Собаче щастя. На Київщині повернули в родину пса, викраденого 6 років назад

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  14:01, 22 Июля 2021

11-річний лабрадор Веня, якого викрали із сім’ї у 5-річному віці, після 6 років поневірянь, повернувся що щасливих власників, які вже втратили надію знайти улюбленця

Історію собаки із щасливим кінцем розповіла у Facebook зоозахисниця Наталія Рец.

Кілька днів тому вона почала шукати нових господарів для Вені, який опинився у неблагополучній родині після смерті господаря. На тварину звернули увагу сусіди — вони взялися шукати для собаки інший дім.

Згодом з’ясувалося, що перші 5 років життя Веня жив у іншої родини, але потім був викрадений.

По клейму знайшли заводчицю. А вона знайшла контакт того, хто колись його придбав. Виявилось, що лабрадора у 5-річному віці викрали в Переяслав-Хмельницькому!” — пише Наталія Рец.

За її словами, господарі дуже довго шукали тварину, але марно.

Виявилось тепер, що його було вкрадено “знайомою” через помсту за якусь образу чи заздрість. Далі вона того собаку сховала в селі Бориспільського р-ну, в родича. А коли той помер — віддала алкоголікам, на цеп”, — розповіла пані Наталія.

Вона додала з відео зустрічі з господарями, на якому видно, як пес зрадів, упізнавши свого господаря, якого не бачив 6 років.

Чоловік повідомив, що справжнє, перше ім’я собаки — Рон.

Наталія Рец у коментарях під дописом наголошує, що до викрадень собак найчастіше виявляються причетні знайомі господарів, і в аналогічних випадках рекомендує починати пошуки саме серед знайомих та близьких.

001-sp-85

Наверх