Спад кримської «економіки» змушені визнати навіть окупанти

Джерело:  arc.construction  /  09:52, 20 Жовтня 2022

«Розкручене» пропагандою окупантів «відновлення подачі води Північно-Кримським каналом» ніякого відчутного ефекту для сільського господарства окупованого півострова не дало

Днями фейковий «голова Криму» Сергій Аксьонов заявляв про нібито «небувалі успіхи кримської економіки» у 2022 році. При цьому основний наголос «голови голови» агресора робили нібито на «небувалому врожаї» та навіть на «зростанні інвестицій», який природно чимось підтвердити практично неможливо.

У той же час підконтрольний загарбникам «Кримстат» був змушений визнати, що більш практичний показник, а саме «промислове виробництво» на окупованому півострові скоротилося з січня по серпень загалом більш ніж на 4%, порівнюючи з аналогічним періодом 2021 року, причому, наприклад, незаконна «добувна промисловість» показала в Криму спад більш ніж на чверть

Пасажирообіг на окупованому півострові за вісім місяців 2022 року зменшився порівняно з минулорічним періодом більш ніж на 7 %. Прибуток тих «кримських підприємств, які у 2022 році «були на плаву», зменшився на 7 %, а збитки в рамках «збиткових структур» зросли більш ніж на 50 %.

Примітно, що згадуваний усіма кримськими колаборантами нібито «небувалий урожай» 2022 року стосується насамперед зернових та овочевих культур, тобто того, що окупанти злочинно і системно вивозили з окупованого материкового півдня України.

Водночас, власне, в окупованому Криму площа збору зернових у 2022 році скоротилася більш ніж на 6 %, що очевидно контрастує з «урожайністю» від пропаганди агресора. Більше того, у тих сферах, де налагодити мародерство з материковою Україною не вдалося, спад не можуть приховати навіть у «Кримстаті».

Так, за даними окупантів, за вісім місяців 2022 року в Криму було реалізовано на забій худоби та птиці у живій вазі на 11 % менше, ніж за такий же період минулого року, поголів’я свиней скоротилося на 4,5 %, птиці на 11 % та також дещо зменшилося поголів’я великої худоби.

Таким чином можна констатувати, що «розкручене» пропагандою окупантів «відновлення подачі води Північно-Кримським каналом» ніякого відчутного ефекту для сільського господарства окупованого півострова не дало.

Навряд чи якийсь «ефект» дасть і нинішнє фейкове «призначення» чергового злочинного «міністра сільського господарства» окупантів, роль якого в Сімферополі відіграватиме колаборант Андрій Савчук.

Вгору