Столичні школи 1 вересня розпочнуть навчання офлайн, - КМДА

Источник:  censor.net  /  11:32, 1 Июля 2022

Підготовка до відкриття першого вересня ведеться у всіх 422 школах Києва

Київські школи продовжують підготовку до нового навчального року. Місто буде готове розпочати навчальний рік стандартно, 1 вересня, у режимі офлайн.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Олена Фіданян, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.

"Найголовніше завдання на новий навчальний рік - це безпека учнів та вчителів. Саме ця тема стала основною в підготовці шкіл. У першу чергу, прилеглі до закладів освіти території буде перевірено спеціалістами ДСНС на наявність вибухонебезпечних предметів. Паралельно з цим триває процес і перевірки об’єктів укриття шкіл - там мають бути підготовлені запаси води, медикаментів та решти необхідного. Для тих шкіл, де укриття немає, підготовлено і буде перевірено сховище в кроковій доступності. На початку навчального року у всіх школах пройдуть необхідні тренування з вчителями і дітьми щодо дій під час повітряної тривоги", - зазначила Фіданян.

Також вона додала, що діти, які з тих чи інших причин не мають змогу повернутись до Києва, будуть навчатися дистанційно.

"Ми розуміємо, що далеко не всі можуть повернутися за парти, а дехто навіть залишився на окупованій території. Саме тому ми маємо бути максимально гнучкими та дати можливість юним українцям продовжити навчання в наших школах і за нашою стандартною програмою", - підкреслила Олена Фіданян.

Підготовка до відкриття першого вересня ведеться у всіх 422 школах Києва.

Наверх