Таке рішення ухвалили депутати ради Куяльницької громади — однієї з найбільших у регіоні

Джерело:  dumskaya.net  /  19:11, 8 Серпня 2022

Вулицю у великій громаді на півночі Одеської області назвали на честь героїчно загиблого комбрига Лицарів

Вулицю Міську в селі Куяльник, що на півночі Одеської області, перейменували на честь загиблого на фронті російсько-української війни командира 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу Віталія Гуляєва.

Таке рішення ухвалили сьогодні депутати ради Куяльницької громади — однієї з найбільших у регіоні, передає кореспондент «Думської».

Командир 28-ї ОМБр ЗСУ Віталій Гуляєв загинув на Миколаївщині 01

Полковник ЗСУ Віталій Гуляєв

Вони підтримали ініціативу народного депутата Олексія Гончаренка.

Аналогічні проекти рішень подали місцеві депутати від партії «Європейська Солідарність» у інших ОТГ області.

Полковник Віталій Гуляєв народився у Шостці Сумської області. Учасник російсько-української війни з весни 2014 року. У квітні 2014-го у званні майора очолив 13-й батальйон територіальної оборони Чернігівської області. У жовтні 2014 року батальйон переформували у 13-й окремий мотопіхотний, а влітку 2015 року він увійшов до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ».

Надалі офіцер служив у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр», а потім був переведений до 28-ї мехбригади імені Лицарів Зимового походу на посаду начальника штабу.

У вересні 2021 року очолив це з'єднання.

Комбриг обрав свій шлях – шлях захисника країни. З 2014 року на фронті. У 2022-му його одеська 28-ма бригада зупинила просування російських військ на півдні і, відкинувши їх, крок за кроком почала очищати від погані Миколаївщину та Херсонщину.

Офіцер загинув 23 липня 2022 року в бою з російськими окупантами.

Вгору