Тварини з притулку отримали термокилимки з того, що могло стати горою сміття

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  08:37, 28 Травня 2023

Тварини із найбільшого в Україні притулку, що розташований на Київщині, отримали термокилимки завдяки небайдужим: одні хотіли якайменш травматичним для екології способом позбутись від зношених рюкзаків, інші придумали, як допомогти першим, а також природі і братам нашим меншим

Про проєкт, який одночасно допомагає тваринам, рятує довкілля від сміття та продовжує життєвий цикл речей, розповіли на Facebook-сторінці ініціативи “Україна без сміття”.

Як зазначається, на початку року команда компанії, що спеціалізується на доставці їжі, звернулася до “Україна без сміття” із запитом максимально екологічно і без шкоди для довкілля утилізувати зношені рюкзаки, що втратили зовнішній вигляд.

Тоді ми подумали: рюкзаки не можна здати на переробку, а спалювати було б дуже шкода, адже матеріал з якого виготовлений рюкзак не втратив своїх якостей. То чому б не зробити з них термокилимки для тварин? Адже в притулках зараз так багато собак і котів, які потребують тепла й комфорту, а у волонтерів часто не вистачає фінансового ресурсу, щоб купити все необхідне для хвостиків“, – діляться в УБС.

З’ясувавши, що потребу в килимках має Притулок для бездомних тварин “Сіріус”, команда УБС зв’язалися з пошивним цехом українського бренду, який відшив 945 килимків із 235 терморюкзаків.

При цьому відходів, які потребують утилізації після пошиття, залишається усього 10%, зазначають в УБС.

Усі, хто “заварив кашу”, сьогодні завітали на спільну толоку до “Сіріусу” та поволонтерили: прибирали територію, спілкувались із тваринками та передали хвостикам термокилимки та смаколики. Вони були в захваті!

Пошиття термокилимків продовжується, тому ми хочемо, щоб їх отримало якнайбільше притулків в Україні. Напишіть нам про притулки, яким це може бути цікаво. Ми дуже хочемо, щоб кожен бізнес в Україні ставав соціально відповідальним й замислювався про те, як його діяльність впливає на довкілля. Відходи можуть ставати ресурсом – це доведений факт. Перш ніж викинути – зверніться до експертів в тій чи іншій сфері та знайдіть стійкіші та відповідальніші рішення для відходів. Рішення кожного свідомого бізнесу впливають не лише на довкілля, а й демонструють приклад для інших”, – додали в УБС.

Вгору