У Бучанському районі біля Житомирської траси почали будувати індустріальний парк

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  09:41, 11 Января 2022

На 27-му кілометрі Житомирської траси (с. Колонщина Бучанського району Київської області), що є частиною європейського автошляху E40, стартувало будівництво першої черги індустріального парку E40 Industrial Park загальною площею 200 000 кв. м

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

За його словами, дозвіл на будівництво отримала компанія Dragon Capital.

Територія E40 Industrial Park охоплює площу 49 га та складається з 9 ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення, які відповідатимуть міжнародним стандартам для “зелених” будівель BREEAM.

Керуюча компанія Dragon Capital Property Management забезпечуватиме централізоване обслуговування об’єктів інфраструктури та охорону парку.

Як зауважив Василь Володін, індустріальний парк Е40 – це не просто регіональний промисловий майданчик, він має стати однією з точок росту економіки Київщини, а відтак і України в цілому.

Парк Е40 – це ідеальне рішення для розміщення виробництва. Серед його переваг розташування на ключовій міжнародній трасі, поруч зі столицею та її висококваліфікованими кадрами, інфраструктура та сервіс від досвідченого девелопера”, – підкреслив очільник Київщини.

Наверх