Про це повідомив Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник та оприлюднив фото милої тварини.
У Заповіднику розповіли, що єнот уссурійський, або єнотоподібний собака належать до тих тварин, що залягають у зимову сплячку. Вони вистилають нору сухою травою та мохом, а восени активно харчуються, інколи приростаючи у вазі удвічі.
Проте сон в єнота уссурійського – неглибокий. Він може часто прокидатися, а під час відлиги навіть виходити на пошук їжі.
“Чому не спить тварина, яку сфотографували співробітники Заповідника? Цьому може бути декілька причин: хвороба, недостатній запас підшкірного жиру, втеча від сильнішого хижака”, – припустили співробітники Чорнобильського заповідника.
Єнот є мисливським видом ссавців. Чисельність виду в Україні становить близько 10 тисяч особин і має тенденцію до зростання. Однак слід пам’ятати, що єноти часто бувають заражені сказом, тому поводитись із ними слід обережно.
https://www.facebook.com/zapovidnyk2018/posts/734513982047253?ref=embed_post
Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник
НЕ СПИТЬСЯ…
Єнот уссурійський, або єнотоподібний собака належать до тих тварин, що залягають у зимову сплячку.
Вони вистилають нору сухою травою та мохом, а восени активно харчуються, інколи приростаючи у вазі удвічі.
Проте сон в єнота уссурійського – неглибокий. Він може часто прокидатися, а під час відлиги навіть виходити на пошук їжі.
Чому не спить тварина, яку сфотографували співробітники Заповідника?
Цьому може бути кілька причин: хвороба, недостатній запас підшкірного жиру, втеча від сильнішого хижака…
співробітників Опачицького ПНДВ
Детальніше про єнота уссурійського читайте на сайті Заповідника за посиланням: http://zapovidnyk.org.ua/index.php?fn=3t&n=162261842967