У Києві більше не працюватимуть кондуктори: чому та коли це відбудеться?

Источник:  shotam.info  /  13:55, 9 Сентября 2019

Таке рішення ухвалили у зв’язку з переходом на електронний квиток, уже є відповідне розпорядження КМДА

“Київпастранс” з 1 листопада ліквідує посаду кондуктора, інформує сайт КМДА.

Таке рішення ухвалили у зв’язку з переходом на електронний квиток, уже є відповідне розпорядження КМДА.

Без роботи не залишать

“Посада контролера-касира виводиться зі штатного розпису компанії. Колег за бортом не лишаємо, а пропонуємо перепрацевлаштування, вихідну допомогу”, – прокоментували в підприємстві.

Також у “Київпастранс” додали, що всім кондукторам упродовж року пропонували і пропонують альтернативні, відповідні освітньому й кваліфікаційному рівню позиції у підприємстві.

В якому разі виплатять компенсацію?

А у разі, якщо людина зробить вибір на користь звільнення, їй буде виплачена вихідна допомога у розмірі, визначеному законодавством.

Нагадаємо, що 30 жовтня завершується дослідна експлуатація електронного квитка та громадський транспорт столиці повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду.

Із 1 листопада 2019 року сплатити за проїзд у муніципальному громадському транспорті можна буде тільки безготівково – за допомогою Єдиного електронного квитка, картки киянина або картки метро, яка незабаром буде вилучена з обігу. Перевіряють факт оплати пасажиром транспортної послуги контролери за допомогою спеціального приладу інспекції. Так, при здійсненні контролю оплати проїзду контролер переводить систему та транспортні термінали в режим контролю і спеціальним приладом перевіряє факт оплати пасажиром транспортної послуги перевізника.

Більше про впровадження Єдиного електронного квитка можна прочитати тут.

Наверх