У Києві можна щепитися вакциною Moderna: де і як?

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  09:48, 22 Июля 2021

Із 22 липня в Києві всі охочі зможуть щепитися від Covid-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna. Така можливість буде доступною для мешканців столиці, які зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me та прийдуть на щеплення у Центр вакцинації проти Covid-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15), а з 23 липня – і в будь-який пункт щеплень із тих, що розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги всіх без виключення районів столиці

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентна Гінзбург.

Вона нагадала, що з 21 липня в Україні стартує п’ятий етап вакцинації від коронавірусу, під час якого щеплення можуть зробити всі охочі.

«Тож кожен із нас відтепер, незважаючи на належність до групи професійного або вікового ризику, може захистити себе від цієї хвороби. Для цього необхідно обрати найближчий пункт щеплення або Центр вакцинації у МВЦ, записатися на визначений час та щепитись», – зазначила директорка Департаменту.

Гінзбург зазначила, що обрати зручну локацію для вакцинації у пункті щеплення можна за посиланням, де, до речі, окрім адрес є і телефони для запису.

Записатися на щеплення обраною вакциною у Центрі вакцинації проти Covid-19 можна тут: https://cutt.ly/Im20TXc.

Запис на щеплення обраною вакциною у пунктах, створених на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, – тут: https://cutt.ly/Hm20SPk.

Наверх