У Києві проведуть наймасштабнішу в Україні акцію для пошуку домівок безпритульним тваринам

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:47, 18 Червня 2024

В столиці, на Броварському проспекті проведуть масштабні дні адопції безпритульних тварин

22 та 23 червня в столичному Міжнародному Виставковому Центрі пройде найбільший захід з прилаштування безхатніх тварин в Україні.

Київська міська лікарня ветеринарної медицини разом із зоозахисними Київщини, впродовж двох днів, навчить, надасть допомогу, проведе лекції та тренінги власникам тварин та тим, хто хоче взяти безпритульну тваринку.

Програма заходу міститиме:

  • безплатну стерилізацію та вакцинацію тварин;
  • знайомство з тваринами, що шукають домівку;
  • аквагрим для дітей;
  • реєстрацію улюбленців у реєстрі домашніх тварин;
  • тестування за програмою «Собака-компаньйон» від сектора обліку та реєстрації КП КМЛВМ;
  • лекції та тренінги про першу допомогу тваринам, корисні екозвички для власників тварин, гуманне поводження з тваринами, протидію жорстокому поводженню.

На учасників чекає насичена програма, цікаві тренінги, лекції та знайомство з хвостатими підопічними.

Кожен новий власник, що прихистив одного з наших підопічних, отримує місячний запас корму для улюбленця по програмі «Ситий старт».

На заході, у мобільній хірургії, безпосередньо на місці, проведуть благодійні стерилізації та вакцинації тварин від сказу для власників тварин, які мають статус ВПО, військовослужбовців, їх сімей, осіб з обмеженими можливостями та пенсіонерів.

Оскільки кількість місць на безплатну стерилізацію обмежена — усіх, хто хоче отримати таку послугу для домашнього улюбленця, необхідно зареєструватись за посиланням.

Захід триватиме 2 дні, 22 та 23 червня у Міжнародному виставковому центрі (метро Лівобережна, Броварський проспект, 15, павільйон 2-а).

Вгору