У Києві реконструювали одну з важливих транспортних розв’язок

Источник:  shotam.info  /  10:25, 11 Июля 2019

Які роботи провели?

У Деснянському районі Києва реконструювали розв’язку на перетині вулиць Оноре де Бальзака та Каштанової, інформує Офіційний портал Києва.

“Облаштування розв’язки – одна зі складових комплексу заходів із ефективної організації автомобільного сполучення Деснянського району з іншими районами столиці”, – ідеться в повідомленні.

Які роботи провели?

Безпосередньо на перетині вулиць Бальзака і Каштанової організували повноцінний двосторонній рух, налаштували під нього роботу світлофору. Це збільшує пропускну здатність розв’язки.

Тут замінили асфальт, встановили нові опори освітлення. На розв’язці також здійснили комплексний благоустрій території, встановили сучасне LED-освітлення і незабаром облаштують велодоріжки.

Усе зробили за два місяці

Роботи виконали трохи більше ніж за два місяці без зупинки руху. Кошторисна вартість об’єкту – 12 мільйонів гривень.

Плануюються подальші роботи

До комплексу рішень щодо поліпшення транспортного сполучення у Деснянському районі також входить і подальша реконструкція розв’язки на перетині вулиці Оноре де Бальзака і проспекту Шухевича з організацією виїзду в бік Дніпровського району, Райдужного масиву.

Як і на всіх об’єктах дорожньої інфраструктури, тут не обмежаться оновленням асфальту. Будуть перекладені і всі комунікації, оновлена контактна мережа тролейбусу, змонтують підпірні стіни, встановлять нове LED-освітлення.

Нагадаємо, Дарницьку площу в Києві капітально відремонтують.

Наверх