У Києві соціальне таксі можна замовити через чат-бот

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  16:02, 20 Вересня 2023

На маршрутах працює вже 12 спеціалізованих автомобілів

Соціальне таксі у столиці працює вже три роки.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА, розповіла на своїй сторінці у Фейсбук про одну з популярних послуг, яка працює у столиці.

Виявляється, саме Київ став першим містом в Україні, яке розробило та зареєструвало послугу соціального таксі для осіб з інвалідністю. Й вона успішно діє вже три роки.

На маршрутах працює вже 12 спеціалізованих автомобілів.

«Щомісяця кількість осіб, яких перевозить надавач послуг, збільшується. Зокрема, кількість тих, хто потребує перевезення, збільшилася із 200 до 300 людей», — повідомила подробиці Марина Хонда.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА. Фото: Борис Корпусенко

Для зручності оформлення поїздок у місті запустили й чат-бот за посиланням.

Уже з наступного тижня в чат-боті можна буде оперативно створити/скасувати поїздку, залишити відгук, отримати відповіді на найпоширеніші питання.

Діти з інвалідністю також користуються соціальним таксі Києва. Фото: Марина Хонда/Facebook

Щоб скористатися послугою інклюзивного таксі та отримати додаткову інформацію, звертайтеся до надавача послуг за номером 067-181-86-51 або в чат-бот за посиланням.

У Social taxi Kyiv щоденно працюють над оптимізацією роботи та дбають про комфорт пасажирів.

До слова, Київ закупив 11 нових спецавто для перевезення людей з інвалідністю: фото. Спеціалізовані мікроавтобуси Peugeot поповнять автопарк Київського міського територіального центру соціального обслуговування.

Востаннє автопарк Київського міського територіального центру соціального обслуговування оновлювали у 2016 році. Досі у відділенні працювало 25 автомобілів. Вони щодня здійснюють близько 200 перевезень.

Вгору