У Києві тестують нову функцію для оплати проїзду зі смартфону

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  19:37, 24 Травня 2024

Валідатори в громадському транспорті столиці замінять на можливість сплатити за квиток зі смартфону. Нині нова система сплати за проїзд вже працює на трамвайних маршрутах Подільського депо у Києві

У громадському транспорті Києва почали пілотне тестування нової функції застосунку «Київ Цифровий» – сплата проїзду без валідатора, одразу у телефоні.

Про це повідомляє «Київ Цифровий».

Новий сервіс уже можна спробувати на трамвайних маршрутах Подільського депо. У кількох трамваях із номерами 11К, 12К, 15, 16К, 17, 18 та 19K можна знайти плакати та наліпки з QR-кодами. Після завершення тестування відповідний перелік маршрутів буде розширено.

Щоб скористатись цим додатковим способом оплати проїзду, необхідно:

  • відсканувати QR-код на наліпці чи плакаті у транспорті або ввести бортовий номер;
  • натиснути «К» — «Оплата проїзду»;
  • просканувати QR-код на плакаті чи наліпці у транспорті;
  • оплатити проїзд транспортною картою, QR-квитком або банківською карткою.

Якщо QR-код просканує пасажир, у якого немає Київ Цифровий, його спрямує у маркет для завантаження застосунку.

У разі контролю достатньо відкрити запис про оплату проїзду у стрічці новин на головному екрані та натиснути «Показати контролеру». Контролер просканує квиток зчитувальним пристроєм, щоб перевірити оплату проїзду.

Щоб скористатися новою функцію та оплатити проїзд необхідно зайти в застосунок «Київ Цифровий». У смартфоні вибрати функцію «оплата проїзду», відсканувати один із QR-кодів, що знаходяться у салоні трамваю на плакатах чи наліпках, а потім сплатити за проїзд транспортною, банківською картами чи QR-квитком.

Після цього у застосунку має з’явитися запис про використаний QR-квиток. Його слід показувати контролеру, і він є підтвердженням про сплату проїзду.

Вгору