У Києві запрацювали пункти прийому новорічних ялинок: адреси

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  16:54, 4 Січня 2024

Київ розширив кількість пунктів прийому новорічних ялинок для екологічної утилізації до 44. Працюватимуть вони з 4 січня і до кінця місяця в кожному районі міста

Здати дерева на утилізацію можна до кінця місяця.

Сьогодні, 4 січня, в Києві розпочали роботу 44 пункти прийому новорічних ялинок і сосен. Про це нагадує Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.

Екологічна утилізація цих дерев дасть змогу повторно використати їх у зеленому господарстві. Зокрема, ялинки подрібнять на щепу, яка піде на мульчування лунок молодих дерев — для захисту від перемерзання коренів під час морозів і збереження вологи у спеку.

До утилізації приймають тільки живі дерева без декоративних прикрас.

Пункти працюють до 31 січня в кожному районі міста — в парках і скверах, а також на територіях комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств.

Ознайомитись із картою всіх 44 пунктів прийому можна на сайті КО «Київзеленбуд» (там, де не вказано графік роботи, здати ялинки можна в будь-який час, окрім комендантської години).

Повний адресний перелік — за посиланням.

Нагадаємо, по всьому місту працівники районних зеленбудів збирають та вивозять у місця переробки сосни та ялини з передноворічних базарів. Тисячі нерозпроданих дерев були зрубані марно

Вгору