У Києві завершують ремонт парку “Совки”: що там зробили

Источник:  shotam.info  /  10:03, 7 Октября 2019

До кінця року заплановано влаштувати освітлення центральної частини парку, якого тут ніколи не було. Крім того, встановлять громадську вбиральню

У Києві в парку «Совки» триває капітальний ремонт. На центральному вході до парку налагоджують роботу сухого фонтану, повідомляють у Київзеленбуді.

Якщо пройти трохи вглиб парку, можна побачити, як йде облаштування шахових майданчиків. Крім того, у парку висаджують дерева, кущі, створюють квітники.

До кінця року заплановано влаштувати освітлення центральної частини парку «Совки», якого тут ніколи не було. Крім того, встановлять громадську вбиральню.

З початку ремонту територію лісопарку було огороджено, розчищено від самосіву та проведено санітарну обрізку дерев. На даний момент влаштовано центральну алею з декоративного бетону, встановлені нові лави та урни, по периметру прокладено доріжку для бігу та катання на велосипедах. Одне з найпопулярніших місць, де постійно відпочивають батьки з малечею – яскравий дитячий майданчик. Також є спортивна зона для занять воркаутом.

На прохання громадськості зробили додаткові входи до парку по обидві сторони від центрального входу.

Наверх