У Криму вже не хочуть: росіяни масово бронюють літній відпочинок у Дагестані

Джерело:  novosti-n.org  /  08:16, 19 Березня 2023

Заступник голови комітету Держдуми з туризму Тетяна Лобач зазначала, що після підриву Керченського мосту на листопад у Криму не було заброньовано жодного номера готелю

У Російській Федерації зріс попит на літній відпочинок у Дагестані, через що в республіці виникли труднощі з бронюванням готелів. Про це пише "Турдом" з посиланням на туристичних агентів, повідомляє Фокус .

У джерелі зазначають, що найбільше дефіцит місць відчувається в місцях високого рівня обслуговування на першій лінії від моря.

"Ми замовляли розміщення на травневі свята для туристів у січні. І вже тоді у вибраному готелі не було вільних місць", - констатувала турагент Анастасія Ронь.

Вона також зазначила, що подібна ситуація у Дагестані спостерігалася і минулого року.

Про те, що відпочинок у тимчасово окупованому Криму перестав користуватися популярністю серед громадян РФ, російські ЗМІ повідомляли у жовтні минулого року.

Заступник голови комітету Держдуми з туризму Тетяна Лобач зазначала, що після підриву Керченського мосту на листопад у Криму не було заброньовано жодного номера готелю.

"Спостерігається різкий відтік туристів. Рівень бронювання на вересень становив 25%, жовтень - 5%, листопад - 0%", - констатувала Лобач.

Чиновниця також пов'язує зниження потоку російських туристів із низкою вибухів на військових об'єктах півострова влітку минулого року. Вона згадала про "бавовни" на авіабазах та аеродромах у Бельбеку та селі Гвардійське, а також про підрив складів із боєприпасами у Джанкої.

Вгору