У метро Києва хочуть встановити прозорі огородження

Источник:  shotam.info  /  13:39, 7 Октября 2019

Чому це важливо?

Конфедерація будівельників України пропонує влаштовувати на платформах спеціальні огородження із прозорих ударотривких матеріалів. Відповідну ідею Мінрегіонбуду хоче запропонувати внести в державні будівельні норми щодо метрополітенів, повідомляють у відомстві.

Чому це важливо?

В Україні частішають нещасні випадки у метро. Більшість з них – летальні.

“Наша позиція – запозичувати кращий європейський і світовий досвід. Наприклад, у метро Парижа, Токіо та інших високорозвинених міст на краях платформ встановлюють спеціальні прозорі огородження. Це убезпечує пасажирів від падіння на колії. Крім того, це безпечніше для дітей та маломобільних груп. В Україні це теж може спрацювати”, – вважають у Мінрегіонбуді.

Окрім того, такі зміни також сприятимуть безперервній роботі метрополітенів, адже станції або навіть гілки метро не будуть перекриватися через такі нещасні випадки.

Що кажуть користувачі?

Ця ідея також підтримана користувачами мережі Facebook. Судячи з опитування, проведеного працівниками Мінрегіонбуду,  майже всі проголосували «ЗА» прозорі огородження в метро. Багато хто відмітив, що такі огородження доречно розміщувати лише на найбільш завантажених станціях, а на інших можна розміщувати додаткові засоби привернення уваги – смуги, що світяться, різні попереджувальні знаки тощо. 

Нагадаємо, державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проєктування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Наверх