У Росії видали чергову треш-заяву: Україна застосувала "бойову сарану"

Джерело:  uainfo.org  /  08:04, 3 Червня 2023

Не сараною єдиною: який ще фейк просували росіяни?

Російські окупанти не перестають дивувати треш-заявами. Цього разу вони видали, що Україна використала "бойову сарану" для знищення посівів у "ЛНР" та інших регіонах Росії.

Як повідомляє пропагандистське "РИА-Новости", окупанти навіть знайшли "докази" застосування сарани біля Станиці Луганської, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Окупантка, яка приховує обличчя, показала пропагандистам нібито знайдений на захопленій території "документ" про супровід двох автівок із вантажем на Донбасі. За її версією, у цих автівках везли "бойову сарану", і не звідки-небудь, а з нібито з вашингтонської лабораторії.

Личинки "бойової сарани" нібито вирощувалися під Рубіжним, а потім комахи летіли нібито в "ЛНР" та в Росію знищувати врожай.

Не сараною єдиною: який ще фейк просували росіяни

Кілька місяців тому черговий російський фейк представник РФ в ООН Василь Небензя озвучив минулої осені (22 жовтня) на засіданні Ради Безпеки ООН. Він заявив, що Україна у співпраці США тестує американський дрон з інфікованими комарами в рамках експерименту щодо можливого поширення хвороб через мігруючих комах, птахів і кажанів.

Комах нібито транспортує БПЛА в контейнері у заданий район: "При укусі комарі інфікують атакованих людей збудниками особливо небезпечних захворювань", - заявив тоді Небензя.

Вгору