У трьох парках Києва запрацювала муніципальна охорона

Джерело:  shotam.info  /  14:20, 13 Червня 2019

Як працює муніципальна охорона?

13 червня, у парку «Перемога» в Києві працює муніципальна охорона. Про це повідомляє КП УЗН Дніпровського району.

Окрім того, з`явиться така охорона й у парку на Дніпровській набережній («Вербовий гай») та парку на Русанівській набережній.

Цілодобове патрулювання муніципальної охорони забезпечить порядок та безпеку під час прогулянок та відпочинку у парках.

Як працює муніципальна охорона?

Муніципальна охорона – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Муніципальна варта має право перевіряти у громадян наявність документів, які підтверджують їхні особи, разом з працівниками поліції затримувати і доставляти у відділки правопорушників. До того ж її співробітники мають право безперешкодно заходити в будь-яке приміщення на території підприємств та організацій, щоб оглянути їх на предмет правопорушень. І найцікавіше: вони мають право на безплатній основі подавати до місцевих ЗМІ інформацію для встановлення обставин виникнення правопорушень.

До переліку переліку об’єктів, які першочергово потребують охорони, входять, зокрема, об’єкти транспортної та інженерно-транспортної інфраструктури (за умови відсутності відповідних воєнізованих служб охорони); спеціалізовані заклади та установи соціального захисту; заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної і професійно-технічної освіти; об’єкти зеленого господарства — парки, сквери тощо.

Зокрема, у парку «Кіото» здійснюється цілодобове патрулювання Муніципальної охорони. Завдяки роботі КП тут тепер спостерігається значне поліпшення криміногенної ситуації, недопущено низку порушень з боку п’яних чи в неадекватному емоційному стані громадян. А також попереджено акти вандалізму та псування майна громади.

 

Головне завдання Муніципальної охорони — зробити місто максимально безпечним та комфортним для киян, сприяти збереженню об’єктів комунальної власності, майна територіальної громади міста Києва та охороняти правопорядок. І в цих питаннях комунальне підприємство тісно співпрацює з правоохоронцями.

Окрім цього, воно також виконує важливу соціальну функцію — адаптацію та працевлаш­тування колишніх учасників АТО і ООС, адже із майже 200 членів особового складу підприємства 95 відсотків становлять саме учасники бойових дій на Донбасі.

Вгору