Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Інформація про фонд захисних споруд цивільної оборони Києва доступна за цим посиланням.
На мапі позначені сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвальні приміщення житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення.
Керівники організацій та власники споруд мають забезпечити вільний доступ населення до сховищ.
«Метрополітен продовжує працювати у місті як споруда подвійного призначення: як транспорт і як укриття. Під час комендантської години станції метрополітену відповідно до графіка зачинені. Проте у вестибюлях станцій знаходиться поліцейський, який відповідальний за пропуск людей у нічний час. Для виклику поліцейського необхідно натиснути на дзвінок, який знаходиться біля вхідної групи дверей, та зачекати постового поліцейського. Він відкриє двері та організує прохід на станцію. Зауважу, що постовий знаходиться у тих вестибюлях, які працюють у денний час», – повідомив Поворозник.
Раніше повідомлялося, що у столиці залишається високий рівень небезпеки ракетних обстрілів. Міська влада закликає мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не порушувати правила комендантської години.