В Одесі готуються до запуску першого аеротрансферу до аеропорту Кишинева: як це має працювати?

Джерело:  usionline.com  /  20:19, 26 Січня 2024

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Запуск рейсу має пришвидшити проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинів та розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП «Маяки – Паланка – Удобне».

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Одеська ОВА разом з українськими й молдавськими прикордонниками та представниками місії EUBAM провели нараду, де обговорили механізм роботи майбутнього трансферу.

Як це буде працювати:

1. Реєстрація пасажирів у електронній системі з прикріпленням копії квитка на літак відправленням із м. Кишинів, зазначенням особистих даних та відомостей про військовий облік, а також необхідності забезпечення перевезення осіб з інвалідністю.

2. Формування груп пасажирів за 2-3 дні до відправлення авіарейсів з м. Кишинів (основні: Кишинів – Стамбул, Кишинів – Варшава, Кишинів – Відень).

3. Відправлення автобуса з попередньо зареєстрованими пасажирами з
Одеси.

4. Перевезення пасажирів аеротрансфером з пришвидшеним проходженням митних та прикордонних процедур (не більше 30 хвилин перебування автобуса у зоні контролю).
Загальний плановий час поїздки – 4 години.

5. Прибуття автобуса до аеропорту.

Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень.

Вгору