В Одесі встановили перше мобільне укриття, заплановано - ще чотири. ФОТО

Джерело:  usionline.com  /  13:21, 7 Березня 2024

Як зазначається, укриття виготовлене за підтримки Українського Червоного Хреста

7 березня, в Одесі встановлюють п'ять мобільних укриттів. Вони наземні, їх розташовують у місцях масового скупчення людей. На цей час на кінцевій зупинці 5-го трамвая в Аркадії встановлено перше мобільне укриття для тимчасового знаходження під час повітряної тривоги.

Перші укриття перевірили кореспонденти Української Служби Інформації.

Усього наразі встановлюють п’ять укриттів, але буде більше, повідомив кореспонденту УСІ Володимир Петренко, директор міського департаменту транспорту.

Партнери передали місту 5 укриттів, розмірами 4/3 м. Поки будемо розміщувати укриття на кінцевих зупинках громадського транспорту. Хоч і невеликий розмір, але прийнято рішення розміщувати саме там, аби на випадок тривоги могли оперативно сховатись, а не кудись бігти. Дякуємо нашим партнерам за таку допомогу, – наголосив Володимир Петренко.

Крім Аркадії, очікується відкриття мобільних бомбосховищ за наступними адресами:

  • Вул. Академіка Корольова / вул. Архітекторська – кінцева тролейбусних маршрутів №№ 7, 12 та автобусного маршруту № 148.
  • Куликове поле – кінцева трамвайного маршруту № 17 та автобусного маршруту № 190.
  • вул. Паустовського – кінцева зупинка автобусних маршрутів №№ 190, 240, 242.
  • вул. Хімічна (Суперфосфатний завод) – кінцева зупинка тролейбусних маршрутів
    №№ 8.

За словами заступника голови одеської обласної організації товариства Червоного Хреста України Антона Муравенко, це був запит від міської ради щодо встановлення мобільних бомбосховищ.

Такі мобільні укриття невеликі, вони на 10 – 15 осіб та убезпечать від вибухових хвиль та різного типу снарядів. В першу чергу – це безпека громадян, які перебувають поряд. Вони можуть сховатися в таких місцях, – зазначив Антон Муравенко.

Вгору