В Одесі запрацював перший цивільний Рекрутинговий центр «Південь»

Джерело:  usionline.com  /  12:46, 17 Червня 2024

Рекрутинговий центр надає консультативну допомогу онлайн, телефоном або очно, знайомить з командуванням військових частин, де планує працювати кандидат та супроводжує його до підписання контракту. Територія охоплення Центру – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька та Кіровоградська області

В Одесі відкрився перший цивільний центр з пошуку роботи за контрактом в українській армії. Головне завдання новоствореного Рекрутингового центру «Південь» – стати ефективним помічником для усіх, хто вирішив працевлаштуватись до ЗСУ. А найголовніше – допомогти визначитись з професією, військовою частиною та підрозділом, в якому хочеться працювати.

Про це Українській Службі Інформації повідомив сам Рекрутинговий центр «Південь».

Рекрутинговий центр надає консультативну допомогу онлайн, телефоном або очно, знайомить з командуванням військових частин, де планує працювати кандидат та супроводжує його до підписання контракту. Територія охоплення Центру Одеська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька та Кіровоградська області.

Ініціювало створення цивільного центру Об’єднання організацій роботодавців Одеської області. Рекрутинговий центр вже підписав договори про співпрацю з Одеським обласним ТЦК та СП, Одеським обласним центром зайнятості, провідними вищими навчальними закладами півдня України, в тому числі Одеським державним університетом внутрішніх справ, Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку, Одеським державним аграрним університетом та іншими.

За перші місяці роботи до рекрутингового центру звернулось понад 500 осіб, половина з них отримали направлення до військових частин для ознайомлення. Більшість питань пов’язані із роз’ясненнями нового закону про мобілізацію, прав та пільг військовослужбовців, а також бажанням долучитись до ЗСУ. Звичайно ми запитуємо про цивільний досвід чоловіків та жінок, щоб обрати разом цікаву та корисну посаду. Багато запитів стати операторами дронів, отримати направлення у морську піхоту, у частини водіями, айтішниками тощо. Намагаємось закривати всі побажання. Налагодили дружні стосунки з військовими частинами ОК «Південь», маємо підтримку бізнесу та волонтерів. Це тільки перші кроки і у нас дуже багато задач, в тому числі і допомога кандидатам пройти спеціальне навчання в тих ж центрах управління дронами.

Сьогодні вже зрозуміло, що військова професія повинна бути у кожного. Робота в ЗСУ це можливість самостійно визначитись, де ти можеш бути максимально корисним, працювати і отримувати конкурентну заробітну плату. Ми готові допомогти всім, хто сьогодні задумався про перехід на роботу в ЗСУ за контрактом, розповідає співзасновник Рекрутингового центру «Південь» Костянтин Журавель.

РЦ «Південь» гарантує повну анонімність та захист даних усіх, хто звернувся за інформацією про вакансії та умови працевлаштування. Цивільний рекрутинговий центр – це не військкомат, а цивільні рекрутери не є військовослужбовцями.

Більше про Центр можна дізнатись:

на офіційній сторінці https://pivden.army/,

у соцмережах Фейсбук https://www.facebook.com/pivden.army/

та Інстаграм https://www.instagram.com/pivden.army/

а також за телефоном +38 050 085 999 8.

Вгору