В Одеській області виявили червонокнижного лісового кота, - ФОТО

Джерело:  www.048.ua  /  14:09, 7 Березня 2023

Приємно відмітити, що цей рідкісний вид став повертатися до наших ландшафтів, у тому числі до Придунав'я, про що свідчать частіші зустрічі тварини з людьми

Під час останнього візиту до Тарутинського степу команда Rewilding Ukraine побачили лісового кота, що охороняється Червоною Книгою України.

Про це розповіли Rewilding Ukraine на своїй сторінці на Facebook

"Ймовірно, кішка сиділа високо на дереві, грілася на сонечку та велично ігнорувала людей В Україні вид поширений у Карпатах, на Закарпатті, невеликі популяції збереглися на Одещині, Волині, Буковині. Всього в нашій країни вчені налічують близько 400-500 особин лісового кота.

Приємно відмітити, що цей рідкісний вид став повертатися до наших ландшафтів, у тому числі до Придунав'я, про що свідчать частіші зустрічі тварини з людьми.

Лісовий кіт відрізняється від домашнього більшими розмірами та кремезним тілом, коротшим пухнастим хвостом та характерним забарвленням хутра. Також, він поводить себе як дикий звір і зазвичай вправно ховається від людей. Вчені вважають, що лісові коти можуть схрещуватися з домашніми, тож в природі ви можете зустріти їхні гібриди з проміжними рисами", - написали Rewilding Ukraine.

Вгору