В Ірпені з’явився двійник американського реабілітаційного центру “Next Step”

Источник:  shotam.info  /  12:06, 24 Июня 2019

“Next Step”, що діє у Каліфорнії, надає послуги американським ветеранам з дисконтом в 30%, а Ірпінський центр для цільової групи працюватиме безкоштовно

Двійник американського реабілітаційного центру “Next Step”, що діє у Каліфорнії, відкрили в Ірпені. Його створили на пожертви української діаспори в США, зібрані фондом “Revived Soldiers Ukraine”, який допомагав із реабілітацією українських поранених солдат у Лос-Анджелесі.

Як повідомляє “АрміяInform”, Центр «Next Step Ukraine», який спеціалізується на відновленні опорно-рухового апарату та неврологічної системи людини, обладнали тренажерами за останнім словом техніки. Більшість з них прибули з-за океану. Приміщення центру розділено на силову та кардіозону. Зовні воно нагадує тренажерний зал, однак таке враження оманливе.

Як пояснили тренери Центру, до послуг ветеранів ООС (АТО) найновітніше устаткування саме для реабілітації. Зокрема й унікальні – для подолання травми спинного мозку, стимулятор патернів-рухів верхніх та нижніх кінцівок, система з електростимуляції. Центр «Next Step Ukraine» жодним чином не є медичним середовищем. Тут не побачиш людей у білих халатах і не почуєш запаху мікстури. Створені всі умови для того, аби пацієнти почувалися розкуто та позитивно.

Тестово Центр вже прийняв перших клієнтів. Одним з них став герой війни на Донбасі Олександр Лєбєдєв, який мав складні переломи стегна і гомілки та пересувався на милицях – вже успішно пройшов реабілітацію. Через 2 місяці почав бігати на тренажерній доріжці.

За день Центр «Next Step Ukraine» спроможний приймати 12 осіб. Він розміщується поблизу Ірпінського військового госпіталю, який також займається реабілітацією ветеранів і його пацієнти зможуть працювати з новітніми тренажерами.

“Next Step”, що діє у Каліфорнії, надає послуги американським ветеранам з дисконтом в 30%, а Ірпінський центр для цільової групи працюватиме безкоштовно.

Під час презентації Центру Ірина Ващук представила команду волонтерів-парнерів, в тому числі з Філадельфії та Чікаго, які тільки минулого року на потреби захисників України зібрали $360 000. Загалом час діяльності фонду “Revived Soldiers Ukraine” реабілітовано 12 ветеранів ООС, а 36 – надано дороге лікування у США.

Наверх