Військові, які самовільно залишили свої частини, можуть повернутися на службу в інші підрозділи

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  17:26, 2 Липня 2024

Центральне управління військової служби правопорядку по м. Києву та Київській області нагадало про рішення Міноборони

ентральне управління військової служби правопорядку по м. Києву та Київській області нагадало про рішення Міноборони.

У Міноборони зазначають, що є випадки, коли військовослужбовці самовільно залишають військові частини. За це передбачено серйозне покарання. Водночас для військовослужбовців є можливість продовжити службу.

«Центральне управління військової служби правопорядку по м. Києву та Київській області проводить заходи щодо повернення військовослужбовців, які проходили службу у лавах Збройних Сил України та самовільно залишили військову частину або місце служби, однак бажають продовжити військову службу в інших військових частинах.

Якщо Ви чи Ваші рідні, близькі чи знайомі вчинили самовільне залишення військової служби, однак бажаєте продовжити службу в інших військових підрозділах, звертайтесь до Відділу організації патрульно-постової служби Центрального управління Військової служби правопорядку за номером 044-454-73-00», — зазначив Начальник Центрального управління Військової служби правопорядку (по м.Києву і Київській області) — військовий комендант (місто Київ), генерал-майор Віктор Плахтій.

У комендатурі вважають, що поширення такої інформації допоможе військовослужбовцям, які самовільно залишили військові частини.

Вгору