Водохреща-2022: де можна буде пірнути в Києві?

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  10:35, 17 Січня 2022

19 січня християни відзначатимуть Хрещення Господнє. Традиційно в Києві в цей день відбудеться освячення води та пірнання в крижану воду

Спеціально до свята в Києві обладнають кілька ополонок з освяченою водою, де всі бажаючі зможуть безпечно зануритися, пише УНІАН.

На локаціях чергуватимуть медики, рятувальники, а в деяких місцях для відвідувачів відкриють точки з гарячим чаєм.

Зокрема, на Водохреща можна буде пірнути у Гідропарку, на Оболонській та Дніпровській набережних, парку “Феофанія”, парку Дружби народів”X-Park”, в Голосіївському парку, на озерах Тельбін та Міністерка.

Гідропарк

Це місце є найпопулярнішим у київських моржів. Знаходиться воно на однойменній станції метро. Місце для купання обладнане біля купальні Хрещення Господнього. На місці чергуватимуть рятувальники та медики, є кабінки для переодягання. Ополонка відкривається 19 січня о 14:00, вхід безкоштовний.

Парк “Феофанія”

Купальня в парку “Феофанія” відкриється 19 січня о 7:00 і буде платною. Вхід для дорослих коштує 40 гривень, для школярів і студентів – 10 гривень. Пенсіонери можуть увійти безкоштовно. На точці для купання працюють роздільні роздягальні з обігрівом і доступні гарячі ласощі.

Парк Дружби народів”X-Park”

На території парку 19 січня пройде фестиваль “МоржіFest 2022”. Зручна безкоштовна купальня відкриється тут о 10:00. Тут можна буде зануритися в ополонку і набрати святу воду, а також зігрітися сауні або теплому бунгало. Вхід безкоштовний.

Оболонська набережна

На Оболоні святкування, як завжди, проходить на набережній біля Свято-Покровського собору. Локація відкривається о 12:00. Зануритися можна безкоштовно.

Дніпровська набережна

Місце для купання зроблять біля храму Святого благовірного князя Ярослава Мудрого. Купіль працює 19 січня з 7:30 безкоштовно.

Озеро Тельбін

Озеро на Березняках є традиційним місцем водохресних купань. Ополонку освятять біля храму Різдва Христового.

Голосіївський парк

Пірнути в освячену ополонку на території цього парку 19 січня можна буде в купелі біля Свято-Покровського Голосіївського монастиря.

Озеро Міністерка

Спеціальна купіль буде обладнана на озері Редькино в Оболонському районі. Доїхати сюди можна на маршрутках №397 або №441.

Вгору