Ворог запустив фейкові сторінки Сирського у соцмережах

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  13:14, 20 Лютого 2024

У повідомленні ЦПД також йдеться про те, що підрозділи інформаційного протиборства спецслужб рф суттєво активізувались останнім часом як в Україні, так і в країнах-членах НАТО

Центр протидії дезінформації разом з СБУ виявили масштабну дезінформаційну кампанію рф з дискредитації Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Як повідомляє ЦПД у Телеграм, фахівці з’ясували, що ворог поширює фейки про ситуацію на фронті та про Головкома з метою інформаційно-психологічного впливу на військовослужбовців.

Деструктивні меседжі рф просуває через мережу фейкових акаунтів у соцмережах Facebook, Instagram, X та Telegram, створених російськими спецслужбами.

«Росіяни намагаються нав’язати новому Головкому ЗСУ образ „радянської та російської“ людини», — розповів керівник ЦПД РНБО, лейтенант Андрій Коваленко.

Для цього вони шукають його родичів у рф, «друзів родини», в яких беруть коментарі та розповсюджують в інформпросторі з відповідним контекстом. Головна мета цієї кампанії — дискредитація Головкома і зниження довіри до ЗСУ.

Важливо пам’ятати, що Сирський тривалий час був частиною команди Залужного. Він командував успішними операціями, зокрема зі звільнення Київщини та Харківщини. Вони були б неможливі без якісного особового складу, але багато залежить від командування. Тож, Сирський показав, що вміє досягати результату у війні проти рф. Команда Сирського складається з молодих командирів, які пішли на підвищення. Це є передумовою для системних покращень у ЗСУ.

Підтримка у медіа та соцмережах кампанії про те, що Головком є «російською людиною» — це підігравання ворожій дезінформації. Довіра до ЗСУ має залишатися на найвищому рівні.

У повідомленні ЦПД також йдеться про те, що підрозділи інформаційного протиборства спецслужб рф суттєво активізувались останнім часом як в Україні, так і в країнах-членах НАТО.

Міноборони Франції звинуватило рф у цілеспрямованому поширенні неправдивої інформації про Францію в контексті розв’язаної москвою війни проти України.

Крім того, редакція The Washington Post отримала доступ до документів щодо організації кремлем дезінформаційних кампаній по всьому світу.

Вгору