Врятовані тварини зі столичного зоопарку розповідають про російську агресію

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  12:11, 4 Червня 2023

Столичний зоопарк під час війни прихистив багатьох тварин

Нову кампанію на підтримку зоопарку присвятили тваринам. яких довелося евакуювати з-під обстрілів.

400 тварин прихистив Київський зоопарк з початку повномасштабного вторгнення.

«Помножте ще на вісім — і вийде велика сім’я завсідників та новачків, про яких тут піклуються без вихідних, бережуть від гучних обстрілів, допомагають освоїтися на новому місці й пережити найтривожніші дні й ночі у спокої й теплі», — зазначили в агентстві Fedoriv Agency, де розробили нові плакати, що розміщені на вулицях столиці.

«Колись, наче в минулому житті, ми створили кампанію на підтримку Київського зоопарку — побачивши її на вулицях, ви посміхались. Тепер у неї є продовження від імені тварин, яких довелося евакуювати з-під обстрілів з різних міст України. І знаєте, їм є що сказати світові», — розповіли в агентстві.

«Як тоді, так і зараз наша країна переживає критичні для існування виклики. Від війни, яку розв’язав наш дикий сусід постраждало багато тварин. Тому ця кампанія про всіх них, а також людей, які їх рятують та не здаються попри все, — поділився бренд-лідер проєкту Валентин Панюта. — Під час роботи на цим проєктом ми дізнались багато щемливих історій — і про черепаху, яку викинуло вибухом з вікна на Оболоні, і про тигра, якого врятували зі зруйнованого зоопарку під Харковом. Але всі вони впорались завдяки нейбадужим українцям».

Ілюстрації створила Марічка Рубан, а вірші — Хельгі Палко.

У травні уламки збитих ППО ракет падали у різних районах Києва, в тому числі й у Шевченківському, де розташований зоопарк. На щастя, ніхто з тварин та працівників не постраждав, хоча мешканці зоопарку пережили неабиякий стрес.

Вгору