Вступна кампанія 2023: календар проведення НМТ та вся інформація для абітурієнтів

Джерело:  apostrophe.ua  /  16:50, 30 Березня 2023

Цьогоріч вступна кампанія складатиметься з кількох етапів, кожен з яких матиме визначені терміни

З 1 липня 2023 році в Україні розпочнеться вступна кампанія до вищих навчальних закладів реєстрацією електронних кабінетів.

Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на матеріали Міністерства освіти.

Цьогоріч вступна кампанія складатиметься з кількох етапів, кожен з яких матиме визначені терміни.

Йдеться про терміни формування рейтингових списків, терміни прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної середньої освіти.

Вступ на денну форму

Як зазначається, реєстрація електронних кабінетів вступників і завантаження до е-кабінету необхідних документів розпочнеться 1 липня 2023 року.

Медогляди та інші доконкурсні процедури, передбачені особливими умовами конкурсного відбору за відповідними конкурсними пропозиціями, мають проводитися до дати, що передує дню завершення подачі заяв.

Прийом заяв і документів від вступників розпочнеться 19 липня. Закінчиться реєстрація заяв вступників о 18.00 31 липня.

Творчі конкурси та співбесіди

Для абітурієнтів, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди або творчих конкурсів, реєстрація на участь у співбесідах чи конкурсах здійснюється:

  • вступ на бюджет – з 3 липня до 18.00 10 липня;
  • вступ на контракт – з 3 липня до 18.00 25 липня.

Творчі конкурси проводитимуться у кілька потоків з 07 по 18 липня включно (для вступників на місця державного та регіонального замовлень (бюджетні місця) за графіком, затвердженим закладом освіти). Для вступників на контракт співбесіди та творчі конкурси проводитимуть до 31 липня.

Вся інформація про терміни прийому заяв та документів для участі у творчому конкурсі оприлюднюватиметься на офіційному вебсайті закладу вищої освіти.

Вимоги до мотиваційних листів будуть визначатися правилами прийому закладу освіти і мають бути затверджені до 1 червня цього року.

Вступ на інші форми навчання

Терміни прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за іншими (окрім денної) формами здобуття освіти за кошти державного чи регіонального бюджету, або за рахунок цільових пільгових держкредитів не відрізняються від термінів прийому документів на денну форму навчання.

Вгору