Збільшуються обсяги залізничного сполучення з Херсоном

Джерело:  traffic.od.ua  /  11:53, 23 Листопада 2022

До потяга сполученням "Київ - Херсон" додають додаткові вагони та відкривають попередній продаж квитків за підсумками перших рейсів

"Укрзалізниця" повідомляє про розширення пасажирського сполучення з нещодавно визволеним Херсоном - але поки що лише в рамках одного потягу, який курсує туди з Києва через Миколаїв. До нього додають ще 9 вагонів та відкривають повноцінний попередній продаж квитків на рейси в обох напрямках.

"Перші два рейси "Потяга до перемоги" до нещодавно звільненого Херсона показали, наскільки сильно чекали повернення залізничного сполучення мешканці Херсонщини. На додачу до пасажирів, які придбали квитки на цей рейс в межах проєкту "Квитки до перемоги", залізничники допомогли виїхати ще близько 300 херсонцям, серед яких понад 20 дітей, 3 людей з інвалідністю та одна 94-річна бабуся. А ще 6 песиків і 1 кіт", - йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".

В компанії зазначили, що реагуючи на попит, додали одразу 9 вагонів та відкрили продаж квитків з Києва до Херсона на 22 та 24 листопада і з Херсона до Києва на 23 та 25 листопада (із зупинкою в Миколаєві).

На даний момент відправлення потягу з Херсону - 19, 21, 23, 25 листопада. Далі розклад буде коригуватися за потреби. Відравлення з Херсону о 18:00, потім стоянка у Миколаєві з 19:38 по 22:09, прибуття у Київ о 6:55. Час відправлення з Херсону та з Миколаєва регламентується початком комендантської години.

Відправлення з Києва - о 22:14, зупинка у Миколаєві з 7:55 по 7:35, прибуття у Херсон - о 9:15. Відправлення - 18, 20, 22, 24 листопада.

Проміжні станції по маршруту прямування - Корсунь, Городище, Ім.тараса Шевченка (вузлова з можливістю пересадок), Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, Долинська (вузлова з можливістю пересадок), Казанка, Новий Буг, Явкине.

"Просимо херсонців, які нас вже мають змогу читати завдяки наявності інтернету на вокзалі, прибувати на посадку за півтори-дві години у зв'язку з проходженням безпекової перевірки перед посадкою: завантаження бази даних у наших силовиків займає трохи часу", - додали в компанії.

Також повідомляється, що залізничники продовжують працювати над оновленням постійного графіка курсування рейсу 101/102 Київ-Херсон, щоб забезпечити максимально зручний час відправки з Херсона та Миколаєва, тому про рейси після 25 листопада буде повідомлено додатково.

Вгору