ЗСУ дуже потрібні маскувальні сітки, а нам потрібні "вільні руки" для їх плетіння!

Джерело:  uainfo.org  /  15:46, 28 Травня 2023

Нумо наближати Перемогу разом, – волонтерка. ФОТО

Плести сітки й кікімори можуть дорослі й діти. Можна займатися плетінням всією сім’єю. Ніяких навиків не потрібно, вам все покажуть і розкажуть. Хто бажає допомогти, робити корисну справу, знайти нових друзів і зробити внесок в Перемогу України – чекаємо на вас!

Про це пише волонтерка Ілона Сабадан, інформує UAINFO.org.

"В Києві потрібні "вільні руки"» для наближення Перемоги! Плетіння маскувальних сіток!

ЗСУ кожен день захищають нас, мирних українців, спасають нам життя, воюють, щоб ми спали в своїх ліжках. Війскові захищають нас, віддаючи свої життя… Але і ми можемо спасати життя наших Захисників і Захисниць. ЗСУ дуже потрібні маскувальні сітки та кікімори.

Маскувальні сітки без перебільшення рятують життя наших бійців на передовій, адже дають змогу приховати від ворога як техніку, так і місця розміщення особового складу.

Після початку повномасштабного вторгнення до процесу плетіння сіток долучилася величезна кількість волонтерів, але є постійна та надзвичайно велика потреба в "золотих руках", що плетуть маскувальні сітки. На сітки зараз величезна купа замовлень!

Наші друзі - Лента за лентою - Кузьмічова Юлія, Андрій Прудченко та їх Команда волонтерів плетуть сітки та кікімори з перших днів війни. Їх руками сплетено сотні сотень сіток, але замовлень дуже багато. І команда просто не справляється з ними, бо треба "на вчора".

Плести сітки та кікімори можуть дорослі й діти. Можна займатися плетінням всією сім’єю. Ніяких навиків не потрібно, вам все покажуть і розкажуть. Хто бажає допомогти, робити корисну справу, знайти нових друзів і зробити внесок в Перемогу України – чекаємо на вас!

Допомагати нашим Захисникам легко!!!! ПРИХОДЬТЕ!!!! Ваші ручки ДУЖЕ потрібні! Працюємо – хто скільки може на волонтерських умовах! Головне: БАЖАННЯ допомогти НАШИМ Захисникам, ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ та ВІРА в ПЕРЕМОГУ!!!

Адреса: Київ, просп. Оболонський,16.

Вхід з двору між зеленою аркою і 5-м під’їздом.

Працюємо у будні й вихідні з 10 години.

Телефон для запису на плетіння: 0669151714 (Юлія)

Всі сітки та кікімори, котрі плетуться для Захисників, безкоштовні. Але матеріали потрібно купляти за гроші, тому збирають донати на сітки:

- карта для донатів на сітки: 5168 7554 4779 9285. Отримувач - Кузьмічова Юлія

- PayPal: lentazalentoy@gmail.com

Не будьте байдужими! Допомагати нашим Захисникам легко! ПРИХОДЬТЕ плести сітки та приводьте друзів! Допомогаючі зараз, ви своїми кроками наближаєте Перемогу і рятуєте життя!", – пише волонтерка.

Вгору