Звірства "русского міра": у Київській області знайшли побитого замінованого собаку, фото

Источник:  apostrophe.ua  /  12:28, 2 Июля 2022

Волонтери дали рудому псові прізвисько Лис. Ветеринари обстежили його та зафіксували чутливість у травмованих лапках, що дає надію на часткове відновлення рухливості. Наразі "ЗооПатруль" збирає гроші на реабілітацію вихованця

Українські сапери врятували собаку, якого російські військові побили, замінували та кинули вмирати біля багатостраждального Макарова на Київщині. Наразі тварина перебуває під захистом волонтерів.

Історією поділилася волонтерська організація ЗооПатруль.

Жителі Макарова знайшли ледь живого пса в сміттєвій ямі і спробували витягнути, але, на щастя, встигли побачити вибуховий пристрій, який залишили окупанти. Як виявилося, вони настільки травмували тварину, що пес не міг самостійно пересуватися, і лише завдяки цьому зумів уникнути смерті від вибуху. Сапери розмінували його та передали волонтерам, які про нього дбають.

Возможно, это изображение собака и на открытом воздухе

Возможно, это изображение большая кошка и на открытом воздухе

Нет описания фото.

Зоопатруль Київ

21 ч. ·

Біжи, Лис, Біжи!

Дуже хоче почути ці слова наш геройський песик Лис. Його історія дуже моторошна та жорстока, орки побили та замінували його.

Але ми з вами можемо подарувати йому друге щасливе життя!

Лиса знайшли під Макаровом. Він лежав у ямі зі сміттям. Люди хотіли його витягти, але їм пощастило помітити, що песик був замінований.

Від смерті його врятувало те, що він не міг ходити. Скільки він там пролежав - незрозуміло. Сапери його розмінували і передали нашим патрулям.

Попри все Лис дуже довірлий, хоча і лякливий. В реабілітаційному центрі його називають - миротворець, адже коли хтось із тваринок між собою не ладнає, він завжди намагається залагодити цей конфлікт.

У нього є чутливість у травмованих лапках, тому є надія, що вони зможуть хоч частково відновитися.

Але він потребує тривалої реабілітації, і ви можете йому допомогти у цьому.

Необхідна сума: 37 000 грн

Номер карти банки: 5375 4112 0232 1704

Посилання на банку шукайте за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/55VTBj86X6

Давайте створимо чудо для Лиса, та подаруємо йому щасливе життя, він на це дуже заслуговує!

Лайк, репост, комент та донат — усе, прискорить реабілітацію песика

І так, навіть кілька гривень мають значення, ви ж пам‘ятаєте!

Також підписуйтесь на нас у Патреон, посилання у біо

Підтримка порятунків:

PayPal zoopatrul.ua@gmail.com

_____________

UAH cards:

Privat 5169330524257703

Mono 5375414132435719

REVNYUK DMYTRO

Волонтери дали рудому псові прізвисько Лис. Ветеринари обстежили його та зафіксували чутливість у травмованих лапках, що дає надію на часткове відновлення рухливості. Наразі "ЗооПатруль" збирає гроші на реабілітацію вихованця, для цього потрібна сума у 37 тисяч гривень.

"Незважаючи на все Лис дуже довірливий, хоч і полохливий. У реабілітаційному центрі його називають - миротворець, адже коли хтось із тварин між собою не ладнає, він завжди намагається залагодити цей конфлікт", - написали волонтери.

Наверх