Комендантська година та цензура

Джерело:  vchasnoua.com  /  12:25, 25 Вересня 2023

На захоплених частинах Донеччини росіяни встановлюють нові «правила»

Комендантську годину введуть в будні дні, також діятиме заборона на масові заходи.

На тимчасово окупованій території Донеччини рашисти запроваджують комендантську годину. Її ввів так званий «голова днр» денис пушилін своїм «указом». Відтак, на вулиці та в інших публічних місцях не можна буде перебувати з 23:00 до 04:00 в будні дні.

Крім того, діятиме заборона на будь-які масові зібрання, пікети та акції.

«Гауляйтер пушилін відсвяткував своє незаконне призначення введенням офіційної цензури з повним контролем ФСБ інтернет-трафіку та комендантської години на території всієї окупованої частини Донецької області. В Маріуполі комендантську годину було скасовано майже рік назад. Тепер — знов привіт. Тривожність окупанта якось стрімко пішла вгору. З прекрасного. Одночасно з введенням заборони на перебування на вулиці офіційно заборонено будь-які прояви громадської непокори. Здавалось, до чого тут Маріуполь?», — прокоментував ситуацію радник мера міста Петро Андрющенко у своїх соцмережах.

Разом з тим, пушилін ввів воєнну цензуру, яка стосуватиметься поштових відправлень і дзвінків.

Нагадаємо, що деякі окуповані території вже понад рік живуть без зв’язку та мобільного інтернету.

Люди намагаються інформувати наших військовослужбовців про окупантів, зокрема розповідають близьким, що насправді відбувається в окупації, а тому рашисти обмежують мешканців.

До слова, раніше голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко заявляв, що окупанти навіть виловлюють людей, які намагаються спілкуватись з вільною Україною.

Вгору