Кожному підземному переходу — по наземному “собрату”. Перехід на Арсенальній буде

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  09:58, 1 Червня 2021

Київ готовий розробити системну програму доповнення підземних переходів в історичній частині міста наземними відповідниками

Про це заявив заступник голови КМДА Костянтин Усов на робочій зустрічі з приводу облаштування наземного переходу через вулицю Грушевського біля Арсенальної площі.

«Такий системний підхід є більш правильним, інклюзивним, цивілізованим та зручним. Підземні переходи, якщо у цьому буде потреба, – доповнюватимуть наземні», – підкреслив Костянтин Усов.

Керівник Управління патрульної поліції у м. Києві Юрій Зозуля підтвердив важливість комплексного підходу до облаштування наземних переходів у центрі міста на противагу поодиноким точковим рішенням.

«Якщо ми як місто прагнемо стати більш інклюзивними і прибрати підземні пішохідні переходи, то давайте затвердимо концепцію з конкретним чітким адресним переліком», – підкреслив Юрій Зозуля.

Керівник штабу Управління державної охорони Олесь Шаран, коментуючи інформацію, що вулиця Грушевського є об’єктом, на якому здійснюється державна охорона перших осіб, у тому числі, представників іноземних держав, повідомив, що УДО не матиме заперечень проти облаштування наземного пішохідного переходу зі світлофором без кнопки виклику сигналу.

Нагадаємо, проект «Перехід на Арсенальній» переміг у конкурсі Громадського бюджету Києва 2020 року, отримавши 1508 голосів киян. Очікуване фінансування складає 498 тисяч гривень.

За останні 3 роки у Києві вже було облаштовано низку наземних регульованих переходів над підземними. Серед них – через вулицю Пушкінську біля станції метро «Театральна», через Верхній і Нижній Вали біля метро «Контрактова площа» та через вулицю Хрещатик біля ЦУМу.

Як відомо, біля фунікулера зроблять широкий і зручний перехід, а от на Виноградарі просять збудувати підземний перехід, бо люди бояться переходити дорогу.

Вгору