На Харківщині заборонять відвідувати кладовища через мінну небезпеку

Джерело:  censor.net  /  16:14, 28 Березня 2023

За словами очільника ОВА, перелік кладовищ, де не можна перебувати, ще визначають. Заборону знімуть після обстеження та розмінування

У Харківській області напередодні Великодніх свят та поминальних днів низка кладовищ буде закрита для відвідування через високу мінну небезпеку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву глави Харківської ОВА Олега Синєгубова на брифінгу, передає "Суспільне".

"Відвідування кладовищ, місць поховань на Великодні свята, де була окупація, велися активні бойові дії, буде заборонена. Як орган державної влади, ми не можемо забезпечити безпеку для людей", - сказав Синєгубов.

За словами очільника ОВА, перелік кладовищ, де не можна перебувати, ще визначають. Заборону знімуть після обстеження та розмінування.

"Як мінімум, половина території Харківської області вважається потенційно небезпечною. Особливо території, які були під окупацією, ті, де велися бойові дії. Площа ймовірно замінованих територій - близько 1,2 млн га, це 447 населених пунктів", - зазначив Синєгубов.

Про заборону відвідування кладовищ також повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Харківській області фермерів закликають не починати роботи на потенційно небезпечних угіддях, які можуть потребувати розмінування.

Вгору