На Трухановому острові спортивну екостежку оснастили спеціальною роздягальнею

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  18:14, 3 Листопада 2023

На старті «синього маршруту» екостежки «ТруханівТрейл» встановлені сучасні локери з роздягальнею. Тут можна перевдягнутися, залишити речі, підзарядити гаджети — і все це безплатно

Труханів острів став більш зручним для занять спортом та відпочинку.

Відтепер займатися спортом на Трухановому острові, насолоджуючись його чудовою природою, стане ще зручніше. На старті «синього маршруту» екостежки «ТруханівТрейл» встановлені сучасні локери з роздягальнею. Тут можна перевдягнутися, залишити речі, підзарядити гаджети — і все це безплатно.

Локер виконаний з металу і є антивандальним.

Локер — це спеціальний контейнер, де можна перевдягтися й залишити одяг в камері схову з кодовим замком та підзарядити гаджети. Також біля нього встановили лави та контейнер для сміття.

Олександр Возний на відкритті екостежки у липні. Фото: Олескія Самсонова

«Скажу одразу, що це лише початок співпраці нашого Департаменту з компанією PUMA, попереду — встановлення ще одного контейнеру із шафками для перевдягання на старті жовтого маршруту, а також реалізація інших проєктів, які зроблять активний відпочинок на Трухановому острові ще більш комфортним», — прокоментував «Вечірньому Києву» директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до змін клімату КМДА Олександр Возний.

Наразі локація вже працює і кияни можуть випробувати її.

У липні киянам показали всі переваги нової екостежки на Трухановому острові.

Вгору