Щоб не муляв очі: родина на Київщині цього року посіяла соняхи біля ворожого танка на своєму городі

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  16:33, 20 Травня 2023

Багатодітна родина у Великій Димерці на Київщині другий рік поспіль обсажує городиною розбитий російський танк на своєму городі. Цього року до традиційної капусти додали соняхи, щоб вороже залізяччя не муляло очі

Про це розповідають ЗМІ.

Такі довгі “гостини” танка на городі пояснюють неповоротністю чиновників — приходять тоді, коли землю вже засаджено.

Сім’я очікує, що техніку приберуть цієї осені, але вже й не сильно переймаються через це, адже волонтери і небайдужі зробили все, аби ця історія стала відомою. Тож тепер танк “допомагає” не лише відбудовувати зруйновану окупантами хату, а донатити на ЗСУ.

Іноземні волонтери допомогли розмалювати деталі танка й продавати їх, а кошти – віддавати на ЗСУ. Також відгукнулись у Національному художньому музеї — закликали митців надати роботи, аби назбирати родині на будматеріали.

Родина Семиногів вже отримала 260 тисяч грн, побудувала стіни, а тепер думає, де взяти кошти на дах, адже ціни зростають, а магазини плювати хотіли на “акт пошкодження майна”.

Цьогоріч родина, щоб танк на городі менше муляв очі, вирішила обсіяти його соняшником, а також квітами і капустою.

Капуста буде обов’язково, бо цей танк у капусті був, треба не порушувати традицію”, – каже господиня.

Зауважимо, розбитий російський танк на своєму городі родина Семиногів побачила, коли повернулася додому після деокупації села. Господині довелось висаджувати городину просто в засипаний землею корпус спаленого російського танка – не простоювати ж ділянці. На підтримку родини столичний музей організував благодійний аукціон.

Нагадаємо, на Київщині бабуся закривала хусткою вуха собаці під час обстрілів.

Вгору