У додатку Kyiv Smart City тепер можна платити за комуналку

Источник:  shotam.info  /  09:46, 7 Октября 2019

Що ще з’явиться незабаром?

Функціонал додатку Kyiv Smart City розширився – тепер з’явилася можливість сплатити за житлово-комунальні послуги, інформують у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Що ще з’явиться незабаром?

“Кияни активно користуються додатком щодня. Вони сплачують за проїзд, поповнюють транспортні картки Kyiv Smart Card, купують одноразові QR-квитки та читають афішу подій. Київ – це «місто у смартфоні», що вже працює. І наша мета – зробити його максимально корисним і зручним для киян. Тому ми наразі працюємо над тим, щоб вже цього року в додатку з’явилася можливість сплатити за паркування та записати дитину у дитячий садок”, – зазначають у Департаменті ІКТ.

Плани на наступний рік

У 2020 році розвиток додатку продовжиться. Планується надати користувачам можливість написати звернення до Контактного центру 15-51, сплатити штраф за паркування, написати онлайн-петицію, зареєструвати улюбленця в «Реєстрі домашніх тварин», проголосувати за проекти Громадського бюджету та розробити сервіс «Активний киянин» з інформацією про місця збору та переробки відходів, пункти прийому речей тощо.

Як відомо, мобільний застосунок Kyiv Smart City завантажили більше 75 тисяч осіб. Із них щодня додатком користується близько 9 тисяч власників смартфонів.

Наверх