У місті Вишгороді на Київщині відкрився перший ресторан McDonald’s з системою рекуперації

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  18:40, 22 Вересня 2023

Нещодавно в місті Вишгороді на вулиці Набережній 7-Л відкрив свої двері для відвідувачів новий ресторан McDonald’s

Заклад всесвітньовідомої мережі швидкого харчування був затверджений у плані розвитку ще до повномасштабного вторгнення, але компанія продовжила будівництво щойно це стало можливим.

Нещодавно в місті Вишгороді на вулиці Набережній 7-Л відкрив свої двері для відвідувачів новий ресторан McDonald’s.

«Відтепер містяни можуть скуштувати улюблені страви у гостинній атмосфері й чудовому місці, адже це єдиний McDonald’s у Вишгороді на мальовничих пагорбах Київського водосховища, а неподалік — дуже гарна набережна», — зауважують представники компанії.

В одноповерховому McDonald’s є зала на 131 місце і тераса — ще на 88 гостей.

З турботою про довкілля в закладі облаштована система рекуперації, завдяки чому тут не потрібне газопостачання та опалення.

Зала ресторану розрахована на 131 місце. Фото надане представниками компанії

Ресторан має зручне розташування, а наявність поруч великого супермаркету дає змогу тим, хто приїздить автомобілями чи автобусами, поєднати покупки й частування.

Заклад разом з McDrive працюватимуть з 07:00 до 22:00, послуга доставлення працює з 09:00 до 21:00. Ресторан дотримується розширених правил безпеки, впроваджених компанією, а саме: заклади закриваються під час повітряної тривоги та відновлюють роботу орієнтовно через годину після її скасування.

Це сьомий заклад McDonald’s з-поміж понад 90 ресторанів, які працюють в Україні. Таким чином компанія продовжує втілювати плани розвиватися в нашій країні, частуючи українців улюбленими стравами.

Дізнатися про графік роботи та перелік усіх закладів в Україні можна з офіційних джерел інформації на сайті компанії McDonald’s.

Нагадаємо, що McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві.

McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

До теми: минулого року в Києві відновили роботу три ресторани McDonald's.

Вгору