Відомий одеський благодійний фонд отримав ліцензію на закупівлю зброї

Джерело:  dumskaya.net  /  15:19, 24 Вересня 2023

На день ближче до перемоги: одеські «монстри» отримали ліцензію на закупівлю зброї

Відтепер «Корпорація монстрів» може купляти необхідні для українських захисників міномети та іншу зброю.

Катерина Ножевнікова

Ліцензію на закупівлю зброї отримав відомий одеський благодійний фонд «Корпорація монстрів».

Про це повідомила голова організації Катерина Ножевнікова.

«Одеський благодійний фонд «Корпорація монстрів» отримав ліцензію на закупівлю зброї. І ми нарешті зможемо (ну, звісно, якщо ви підтримаєте нас у необхідний час) купити, наприклад, міномети.

Я прям обожнюю ці прилади, по-перше, вони красиві. А по-друге, вони дуже допомагають війську. Поки, звісно, це тільки мрії, але це розширення можливостей і це дуже круто.

Вітаю всіх нас. Бо це і ваше досягнення завдяки вашій наполегливій праці та допомозі».

Ножевнікова додала, що зібрати всі необхідні папери — дозволи та договори, було тим ще квестом. Але завдяки консультаціям держорганів і військових це вдалося зробити.

Нагадаємо, під стінами одеської мерії відбуваються поодинокі пікети з вимогою скасувати скандальний тендер на ремонт будівлі суду Київського району і перенаправити кошти міського бюджету на допомогу військовим.

«Думська» неодноразово писала про те, що і місто, і область під час війни проводять дуже сумнівні тендери. Наприклад, понад 30 млн гривень вони хочуть витратити на ремонт фасаду Театру юного глядача, ще понад 30 млн Одеська облрада планує виділити на ремонт доріг у селі Дачне. А 200 тисяч гривень регіональні збори хочуть витратити на рамочки.

Вгору