Сам Олег Андрос з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну став до лав ЗСУ і вперше за п’ять місяців мав можливість відвідати “Котомістечко”.
“Від нас поїхали 60 котів. Ми їх врятували, евакуювали. Ціла міжнародна команда допомагала. Принагідно дякую всім цим людям, які живуть у Бельгії, Канаді, Америці, Австралії. Наші симпатики живуть у всьому світі. Тоді 15 березня 2022 року зусиллями всієї цієї команди нам вдалося вивести зі 100 котів близько 60. Ще 42 коти залишилися у “Котомістечку” і проживають тут”, – розповів зоозахисник.
Також він додав, що волонтери, які залишилися у Києві за п’ять місяців війни навіть змогли покращити простір “Котомістечка” – це вже майже туристичний об’єкт, а не лише притулок для котів. У проєкті – відновити котойогу, англомовний клуб та котокафе.
“Моя мрія, щоб всі коти жили у такому котосаді. Це перша спроба зробити котокафе, не в комерційному сенсі, а щоб гості відпочивали разом з котами. На фоні тих жахіть, які відбувалися коло Києва, я радий, що “Котомістечко” збереглося у первинному вигляді й стало навіть краще”, – зазначив Андрос.
Він закликав всіх відвідати “Котомістечко” та підписатися на їхні сторінки у соціальних мережах.
“А якщо ви підкинете пару гривень на підтримку котиків, то котики скажуть: “Мурррр, дякую”, – додав зоозахисник.
“Котомістечко” розташовне на території Київського зоопарку. Вхід – через службовий вхід в зоопарк зліва від будинку по вул. Зоологічна, 2. Через охорону зоопарку до “Котомістечка” проводять волонтери тому просять телефонувати їм як мінімум за годину до приїзду.
На котиків з “Котомістечка” можна дивитися:
Нагадаємо, фотографії обгорілого кота, знайденого під уламками зруйнованого будинку в Андріївці Київської області, облетіли всі ЗМІ.