На Троєщині у Києві триває активна фаза реконструкції бульвару

Источник:  shotam.info  /  11:33, 10 Июля 2019

Що вже зробили?

На Троєщині у Києві триває активна фаза реконструкції Вигурівського бульвару. Про це повідомляє пресслужба РДА.

Що вже зробили?

Попередньо, тепловики завершили заміну більше, ніж кілометра трубопроводу на вулиці Бальзака, 58. Тепер замість іржавих мереж облаштовані нові з тепло- та гідроізоляцією, строком експлуатації 40 років та аварійною сигналізацією.

 

Наразі на об’єкті триває підготовка під укладання асфальтового покриття на зазначеній території та комплексний благоустрій території загальною площею 2700 м². Роботи проводяться не лише зі сторони вул. Бальзака, а й з боку житлових будинків по Вигурівському бульвару.

Що передбачає проєкт?

Проектом реконструкції бульвару Вигурівського передбачено проведення капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду по вул. Бальзака, 58, 62, 64, 66, 68-бул. Вигурівському, 3, 4, 5, 6 - просп. Маяковського, 73-А, 75 з влаштуванням ФЕМ, нового LED-освітлення, лав, урн, огородження, антипаркувальних стовпчиків, озеленення прилеглої території; капітального ремонту тепломережі за вищезазначеними адресами та житлового будинку по вул. Бальзака, 68; демонтажу МАФів без дозвільної документації та переміщення МАФів з існуючою; приведення у належний санітарно-технічний стан бювет по вул. Бальзака, 68 та прилеглу до нього територію; облаштування дитячого майданчика по вул. Бальзака, 58.

Наверх